PROGRAM VR

Wirtualna rzeczywistość to coraz bardziej pożądana technologia, która wprowadzana jest przez różne branże, również architektoniczne. Virtual Reality pozwala na bliski kontakt z projektowaną przestrzenią, a także na manipulację ze znajdującymi się w niej elementami. Szansę na nieszablonowe i szczegółowe zaprezentowanie projektu daje profesjonalny program VR, uznawany jednocześnie za program do wizualizacji wnętrz.

Interakcja z trójwymiarowym modelem architektonicznym to doceniania dogodność, nawet przez najbardziej wymagających specjalistów. Weryfikacja prawidłowości projektu oraz jego poszczególnych elementów jest szybka i rzetelna, a także dająca wiarygodny obraz przyszłej inwestycji. Dzięki technologii VR każdy program do wizualizacji wnętrz stwarza możliwość eksplorowania wirtualnej przestrzeni, zarówno projektantom, jak i ich klientom.

Kontakt z inwestorami to ważna kwestia podczas procesu projektowego. Współpracę zdecydowanie udoskonala innowacyjny program VR, który zapewnia tworzenie wizualizacji i animacji w czasie rzeczywistym za pomocą wyspecjalizowanych funkcji. Przykładowym oprogramowaniem jest Eyecad VR, czyli narzędzie do fotorealistycznych wizualizacji. Umożliwia użytkownikom swobodne poruszanie się po wirtualnym wnętrzu oraz interakcję z jego elementami.

Silnik renderujący AutoCAD

Silnik renderujący to nieodłączny element wszelkich narzędzi, które zapewniają projektowanie w technologii 3D. Program do wizualizacji wnętrz generuje fotorealistyczny obraz bogaty w detale, odwzorowujący przyszłe obiekty i ich detale. Jeżeli chodzi o silnik renderujący AutoCAD – wybór wśród programów jest szeroki, a ich szczególną cechą jest łatwość obsługi oraz kwalitatywne efekty.

Wybierając program do wizualizacji wnętrz warto wziąć pod uwagę technologię Virtual Reality, wzbogacającą i ulepszającą pod względem jakościowym każdy projekt, nawet najbardziej wymagający i skomplikowany. Silnik renderujący AutoCAD zapewnia szybki i sprawny proces twórczy, którego efekt zostanie doceniony przez każdego inwestora.