Programy do projektowania mebli

Profesjonalne projektowanie szaf wnękowych wymaga specjalistycznego oprogramowania. Czasy kartki i ołówka odeszły w zapomnienie i teraz niemal każdy stolarz używa narzędzi nie tylko do projektowania, ale także do wizualizacji. Jest to istotne z perspektywy klienta, który chce mieć pewność, jaki będzie efekt jego zamówienia.

Programy do projektowania mebli mają różne ceny, często uzależnione od możliwości, jakie daje ich użytkowanie. Nie oznacza to, że mniejsze przedsiębiorstwa nie mają możliwości inwestowania w profesjonalne projektowanie szaf wnękowych, czy mebli kuchennych. Wiele firm, zamiast inwestować całość od razu, wybiera leasing albo inną formę płatności ratalnej.

Projektowanie szaf przy pomocy programu generuje od razu liczne korzyści: możliwość wykonania większej ilości zleceń w krótszym czasie, pozyskanie nowych klientów dzięki efektownemu portfolio w formie fotorealistycznych wizualizacji oraz możliwość sprzedaży w Internecie, również przy pomocy wizualizacji.

To wszystko powoduje, że programy do projektowania mebli wzięte np. w leasing, mogą się praktycznie same spłacać. Comiesięczny dodatkowy dochód wygenerowany przez szybsze projektowanie szaf wnękowych, czy innych mebli może służyć m.in. na pokrycie raty.

Wiele osób może zainteresować promocja rat 0%. Są to często określone w ramach czasowych akcje, umożliwiające podzielenie płatności np. na 3, 5, 6 lub 10 miesięcy, bez żadnych dodatkowych kosztów. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób prywatnych, które interesuje projektowanie szaf, a także dla działalności jednoosobowych.

Większe zakłady mogą wybrać leasing, który nie wymaga żadnej wpłaty początkowej, a realny koszt każdej raty pomniejszany jest o podatek VAT. Leasing ma także dodatkową zaletę, o której nie każdy pamięta – nie obciąża zdolności kredytowej. Dla wielu przedsiębiorców jest to kluczowy argument.

Projektowanie szaf, podobnie jak projektowanie wnętrz wymaga profesjonalnego programu. Na rynku jest ich wiele, dlatego warto porównać je przed zakupem. Do najważniejszych kwestii należy m.in. polityka licencyjna (często korzystniejsza jest licencja wieczysta), czy podział programu na moduły. Czy niska cena nie oznacza konieczności dokupienia dodatkowych modułów? Zawsze warto to sprawdzić!

Więcej informacji na https://www.kdmax.pl/